حریق منزل مسکونی در محله شهید صدر

سرعت عمل آتش نشانان از وقوع یک حریق سنگین جلوگیری کرد 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حریق آشپزخانه در محله شهید صدر فولادشهر

ساعت ۲۰:۵۰ سه شنبه مورخ ۲۲ بهمن ماه در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر حریق منزل مسکونی در محله ب ۱ بلافاصله اکیپ های عملیاتی سازمان آتش نشانی فولادشهر متشکل از ۳ دستگاه خودروی پیشرو و اطفائیه از ایستگاه های ۱ و ۲ در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیدند و اقدام به اطفاء حریق نمودند .

گفتنی است حریق مورد نظر که از آشپزخانه منزل مسکونی آغاز شده بود با سرعت عمل فوق العاده آتش نشانان در همان دقایق ابتدایی مهار و از سرایت به دیگر نقاط منزل جلوگیری شد .لازم به ذکر است آتش نشانان موفق شدند ساکنین گرفتار در دود که زن و کودک بودند را در سلامت کامل از منزل خارج کنند .

حریق یک باب مغازه سوپرمارکت در فولادشهر

یک مغازه تجاری در محله ب۴ فولادشهر طعمه حریق شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر پنجشنبه ۱۲ دی ماه ساعت ۲۱:۴۶ در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر یک مورد حادثه حریق مغازه در محله ب۴ فولادشهر بلافاصله اکیپ های عملیاتی متشکل از ۴ دستگاه خودروی پیشرو ، اطفائیه و نجات از ایستگاه های ۱ و ۲ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر در کوتاه ترین زمان ممکن ( ۱ دقیقه ) به محل حادثه رسیده و عملیات اطفاء حریق را آغاز نمودند . آتش نشانان به سرعت حریق مورد نظر را اطفاء و ازسرایت آتش به دیگر مغازه ها جلوگیری کردند .

گفتنی است علت وقوع حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر در دست بررسی می باشد .

یک واحد مسکونی در مسکن مهر طعمه حریق شد

دوشنبه ۹۸/۵/۲۸ ساعت ۱۹:۵۸ اتفاق افتاد


درپی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر حریق یک واحد مسکونی در مسکن مهر فولادشهر بالاتر از بازار ملل سریعاً ۴ دستگاه خودروی پیشرو ، اطفائیه و نردبان از ایستگاه های ۱ و ۲ سازمان آتش نشانی فولادشهر به محل حادثه اعزام و پس از اطفاء حریق فرد گرفتار شده در تراس منزل را توسط خودروی نردبان به پایین منتقل نموده و به عوامل اورژانس تحویل دادند .
علت آتش سوزی در دست بررسی می باشد .

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر

یک کشته بر اثر حریق در واحد مسکونی مسکن مهر

آتش سوزی در یک واحد مسکونی در مسکن مهر یک کشته برجای گذاشت

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر ساعت ۴:۲۳ بامداد سه شنبه ۸/۵/۹۸ یک مورد آتش سوزی در یک واحد مسکونی در مسکن مهر فولادشهر محله E1  ساختمان نگین مهر به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله ۵ دستگاه خودروی اطفائیه و یک دستگاه خودروی نردبان از ایستگاه های ۱ و ۲ سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند . آتش نشانان با حضور در محل عملیات را آغاز نموده و از سرایت آتش به دیگر واحدها جلوگیری نمودند و با استفاده از دستگاه نردبان اقدام به انتقال ساکنین گیرافتاده در طبقات بالاتر به پایین کرده و پس از اطفاء کامل حریق و ایمن سازی های لازم محل حادثه را جهت بررسی علت حادثه تحویل کارشناسان و عوامل انتظامی دادند . گفتنی است یک خانم ۵۰ ساله در این حادثه فوت نمود که جسد وی به عوامل انتظامی تحویل داده شد .

انفجار یک واحد مسکونی در محله ب۵ فولادشهر

نشت گاز و بی احتیاطی در فولادشهر حادثه آفرید

به گزارش واحدروابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر ساعت ۱۱ صبح امروز ۸ فروردین طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر حادثه انفجار در یک واحد مسکونی در محله ب ۵ فولادشهر ، سریعا دو دستگاه خودروی اطفائیه سنگین و سبک از ایستگاه شماره ۱ آتش نشانی فولادشهر به محل حادثه اعزام و کنترل اوضاع را در دست گرفتند .
لازم به ذکر است انفجار بر اثر نشت گاز و بی احتیاطی ساکنین در رعایت موارد ایمنی اتفاق افتاد که منجر به مصدومیت دو نفر و وارد آمدن خساراتی به منزل مسکونی شد .