کشف جسد مرد ۵۶ ساله در کانال سوکرا فولادشهر

۴ شبانه روز جستجوی غواصان برای کشف پیکر بی جان شهروند ۶۵ ساله

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر پس از اعلام مفقودی شخصی ۵۶ ساله توسط خانواده وی به عوامل انتظامی مبنی بر اینکه از تاریخ جمعه ۵ اردیبهشت ماه که از منزل خارج شده تا روز پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت بازنگشته و با توجه به کشف خودروی فرد مورد نظر چندروز قبل در نزدیکی کانال آب جاده شهرک صنعتی اشترجان بعد از پلیس راه توسط گشت پلیس و احتمال سقوط فرد در آب کانالا ، پس از صدور دستور قضایی و دستور مستقیم ریاست سازمان آتش نشانی فولادشهر اکیپ های کامل غواصی سازمان از روز پنج شنبه جستجو در آب به صورت دشتبانی را آغاز نموده و در نهایت پس از تلاشهای شبانه روزی یکشنبه ۱۴ اردیبهشت جسد وی پشت آب بند کنار پارک پرنیان فولادشهر کشف و توسط غواصان سازمان از آب بیرون کشیده و تحویل عوامل انتظامی شد .

۲ مصدوم بر اثر برخورد دو خودروی سواری

برخورد ۲ خودروی سواری در محور زرین شهر به فولادشهر ۲ مصدوم بر جای گذاشت 

   

   

 

ساعت ۱۹:۲۰ شنبه ۲۱ دی ماه در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر یک مورد حادثه تصادف در اتوبان ذوب آهن به سمت فولادشهر سریعا اکیپ های عملیاتی متشکل از ۴ دستگاه خودروی پیشرو ، نجات و اطفائیه از ایستگاه های ۱ و ۲ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر به محل حادثه اعزام شدند .

ماموران آتش نشانی پس از تامین ایمنی جاده و محل حادثه  اقدام به آزاد سازی فرد گرفتار شده در خودرو نمودند که پس از رها سازی وی را به عوامل اورژانس تحویل دادند .

  این حادثه ۲ مصدوم بر جای گذاشت که به مراکز درمانی منتقل شدند .

گفتنی است علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است .

روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری فولادشهر

مفقود شدن دختر جوان در ارتفاعات فولادشهر

دختر جوان با تلاش های گروه ویژه نجات سازمان آتش نشانی فولادشهر پیدا شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر جمعه ۱۳۹۸/۵/۴ ساعت ۱۹/۴۶ شب در پی تماس با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مفقود شدن دختری ۲۲ ساله در ارتفاعات پشت بیمارستان شهید مطهری فولادشهر سریعا گروه ویژه نجات سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام و پس از عملیات گسترده جستجو موفق به پیدا نمودن دختر جوان شده و پس از انتقال او به پایین کوه وی را به عوامل اورژانس تحویل دادند .

مرگ ۲ دختر جوان در کانال آب فولادشهر

کانال سوکرا در فولادشهر قاتل همیشگی

.
دوشنبه ۹۸/۴/۲۴
مرگ دو دختر جوان بر اثر سقوط خودرو در کانال آب

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر امروز دوشنبه ۲۴ تیرماه ساعت ۶ صبح درپی سقوط خودروی سواری azera در کانال آب سوکرا در شب گذشته اکیپ های نجات و غواصی ایستگاه شماره ۱ سازمان آتش نشانی فولادشهر به محل حادثه اعزام و پس از عملیات گسترده جستجو موفق به نجات جان یک دختر ۱۴ ساله و همچنین کشف جسد دو دختر ۳۱ و ۲۶ ساله شدند که پس از انتقال به بیرون از کانال آنها را به عوامل انتظامی تحویل دادند .
لازم به ذکر است بی توجهی شرکت آب منطقه ای و عدم نصب حفاظ ایمنی مناسب در اطراف کانال منجر به بروز چنین حوادث ناگواری میشود .
روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر

پسربچه ۴ ساله با تلاش پرسنل سازمان آتش نشانی به آغوش خانواده بازگشت

پیدا شدن کودک مفقود شده پس از ۳ ساعت جستجو در مسکن مهر فولادشهر

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر ساعت ۲۰ امشب ۹ اردیبهشت ماه ۹۸ پس از تماس با سامانه ۱۲۵ سامانه آتش نشانی فولادشهر مبنی بر مفقود شدن پسربچه ۴ ساله در محله E5 مسکن مهر و درخواست کمک ، سریعا ۵ اکیپ امداد و نجات سازمان آتش نشانی وارد عمل شده و پس از حدود ۳ ساعت جستجوی بی وقفه کودک مفقود شده در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در محله  E3 پیدا شد و تحویل خانواده گردید .