یک واحد مسکونی در مسکن مهر طعمه حریق شد

دوشنبه ۹۸/۵/۲۸ ساعت ۱۹:۵۸ اتفاق افتاد


درپی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر حریق یک واحد مسکونی در مسکن مهر فولادشهر بالاتر از بازار ملل سریعاً ۴ دستگاه خودروی پیشرو ، اطفائیه و نردبان از ایستگاه های ۱ و ۲ سازمان آتش نشانی فولادشهر به محل حادثه اعزام و پس از اطفاء حریق فرد گرفتار شده در تراس منزل را توسط خودروی نردبان به پایین منتقل نموده و به عوامل اورژانس تحویل دادند .
علت آتش سوزی در دست بررسی می باشد .

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر

یک کشته بر اثر حریق در واحد مسکونی مسکن مهر

آتش سوزی در یک واحد مسکونی در مسکن مهر یک کشته برجای گذاشت

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر ساعت ۴:۲۳ بامداد سه شنبه ۸/۵/۹۸ یک مورد آتش سوزی در یک واحد مسکونی در مسکن مهر فولادشهر محله E1  ساختمان نگین مهر به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله ۵ دستگاه خودروی اطفائیه و یک دستگاه خودروی نردبان از ایستگاه های ۱ و ۲ سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند . آتش نشانان با حضور در محل عملیات را آغاز نموده و از سرایت آتش به دیگر واحدها جلوگیری نمودند و با استفاده از دستگاه نردبان اقدام به انتقال ساکنین گیرافتاده در طبقات بالاتر به پایین کرده و پس از اطفاء کامل حریق و ایمن سازی های لازم محل حادثه را جهت بررسی علت حادثه تحویل کارشناسان و عوامل انتظامی دادند . گفتنی است یک خانم ۵۰ ساله در این حادثه فوت نمود که جسد وی به عوامل انتظامی تحویل داده شد .

انفجار یک واحد مسکونی در محله ب۵ فولادشهر

نشت گاز و بی احتیاطی در فولادشهر حادثه آفرید

به گزارش واحدروابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر ساعت ۱۱ صبح امروز ۸ فروردین طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر حادثه انفجار در یک واحد مسکونی در محله ب ۵ فولادشهر ، سریعا دو دستگاه خودروی اطفائیه سنگین و سبک از ایستگاه شماره ۱ آتش نشانی فولادشهر به محل حادثه اعزام و کنترل اوضاع را در دست گرفتند .
لازم به ذکر است انفجار بر اثر نشت گاز و بی احتیاطی ساکنین در رعایت موارد ایمنی اتفاق افتاد که منجر به مصدومیت دو نفر و وارد آمدن خساراتی به منزل مسکونی شد .

انبارمصالح ساختمانی در محله c7 طعمه حریق شد

مهار حریق انبارمصالح ساختمانی در محله جدیدالحداث c7 فولادشهر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر عصر روز دوشنبه ۹۷/۱۱/۱۵ پس از اعلام حریق انبار مصالح ساختمانی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی توسط شهروندان در ساعت ۱۶:۲۸ بلافاصله ۲ دستگاه خودروی اطفاءیه و آب رسان از ایستگاه شماره ۲ فولادشهر با هماهنگی ستاد فرماندهی به محل حادثه اعزام شدند و حریق مورد نظر را کاملا مهار و اطفاء نمودند .

گفتنی است حریق در پارکینگ یک مجتمع مسکونی در حال ساخت رخ داد که درآن مصالح ساختمانی به صورت غیر ایمن انبار شده و مورد استفاده قرار می گرفت .