مفقود شدن دختر جوان در ارتفاعات فولادشهر

دختر جوان با تلاش های گروه ویژه نجات سازمان آتش نشانی فولادشهر پیدا شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر جمعه ۱۳۹۸/۵/۴ ساعت ۱۹/۴۶ شب در پی تماس با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مفقود شدن دختری ۲۲ ساله در ارتفاعات پشت بیمارستان شهید مطهری فولادشهر سریعا گروه ویژه نجات سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام و پس از عملیات گسترده جستجو موفق به پیدا نمودن دختر جوان شده و پس از انتقال او به پایین کوه وی را به عوامل اورژانس تحویل دادند .

مرگ ۲ دختر جوان در کانال آب فولادشهر

کانال سوکرا در فولادشهر قاتل همیشگی

.
دوشنبه ۹۸/۴/۲۴
مرگ دو دختر جوان بر اثر سقوط خودرو در کانال آب

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر امروز دوشنبه ۲۴ تیرماه ساعت ۶ صبح درپی سقوط خودروی سواری azera در کانال آب سوکرا در شب گذشته اکیپ های نجات و غواصی ایستگاه شماره ۱ سازمان آتش نشانی فولادشهر به محل حادثه اعزام و پس از عملیات گسترده جستجو موفق به نجات جان یک دختر ۱۴ ساله و همچنین کشف جسد دو دختر ۳۱ و ۲۶ ساله شدند که پس از انتقال به بیرون از کانال آنها را به عوامل انتظامی تحویل دادند .
لازم به ذکر است بی توجهی شرکت آب منطقه ای و عدم نصب حفاظ ایمنی مناسب در اطراف کانال منجر به بروز چنین حوادث ناگواری میشود .
روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر

پسربچه ۴ ساله با تلاش پرسنل سازمان آتش نشانی به آغوش خانواده بازگشت

پیدا شدن کودک مفقود شده پس از ۳ ساعت جستجو در مسکن مهر فولادشهر

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر ساعت ۲۰ امشب ۹ اردیبهشت ماه ۹۸ پس از تماس با سامانه ۱۲۵ سامانه آتش نشانی فولادشهر مبنی بر مفقود شدن پسربچه ۴ ساله در محله E5 مسکن مهر و درخواست کمک ، سریعا ۵ اکیپ امداد و نجات سازمان آتش نشانی وارد عمل شده و پس از حدود ۳ ساعت جستجوی بی وقفه کودک مفقود شده در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در محله  E3 پیدا شد و تحویل خانواده گردید .

حضورفعال پرسنل آتش نشانی فولادشهر برای یافتن جسد جوان غرق شده

گروه های امدادی همچنان به دنبال جوان غرق شده در زاینده رود

 

براساس گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر درپی اعلام کمک از سوی شهرداری باغبهادران مبنی بر جستجو برای یافتن جوانی که در رودخانه زاینده رودناپدید شده است گروه غواصی سازمان آتش نشانی فولادشهرمتشکل از چهار نفر غواص حرفه ای و یک نفر فرمانده میدانی به محل اعزام و تلاش برای یافتن جوان ۲۳ ساله را آغاز نمودند که جستجو بعد از هفت شبانه روز تلاش بی وقفه با همکاری دیگرنهادهای امدادی ادامه دارد . گفتنی است مدیرعامل سازمان آتش نشانی فولادشهر شخصا فرماندهی عملیات را برعهده دارد و همچنین جناب آقای دکترمحمدی شهردار محترم فولادشهر نیز از نزدیک بر اوضاع نظارت دارند .

واژگونی خودروی پراید در محور فولادشهر به مسکن مهر

بی احتیاطی راننده پراید حادثه آفرید

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر ، ساعت ۱۱:۵۵ صبح روز سه شنبه ۲ بهمن ماه در پی اعلام یک مورد حادثه واژگونی خودرو به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی بلافاصله و بدون فوت وقت ۴ دستگاه خودروی پیشتاز ، نجات و اطفائیه به محل اعزام شدند .

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی اظهار داشت : پس از رسیدن نیروهای عملیاتی به محل و مشاهده یک دستگاه خودروی پراید که در مسیر فولادشهر به مسکن مهر و در میان فضای سبز بلوار دچار واژگونی شده بود ابتدا اقدام به ایمن سازی جاده و محل نموده و سپس کلیه موارد ایمنی از قبیل نشت بنزین و گاز خودرو را مورد بررسی قرار داده و تا رسیدن عوامل انتظامی ، اورژانس و خودروی یدک کش در صحنه حضور داشتند .

وی افزود : خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت  و راننده سواری به صورت سرپایی توسط عوامل اورژانس مداوا شد .