شروع کلاس های آموزشی ویژه پیش دبستانی ها در سازمان آتش نشانی فولادشهر

دور جدید کلاسهای آموزشی ویژه مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در سازمان آتش نشانی فولادشهر شروع شد .

 

کلاس های آموزشی آشنایی با خطرات منزل مناسب سن کودکان خردسال با آیتم های موزیکال و شاد

همراه با نمایش عروسکی در سازمان آتش نشانی فولادشهر در حال برگزاری است .

برگزاری کارگاه های آموزشی سازمان آتش نشانی فولادشهر در مدارس

حضور مربیان آموزشی در مدارس و پیش دبستانی های سطح شهر

کارشناسان و مربیان آموزشی سازمان آتش نشانی فولادشهر جهت آموزش نکات ایمنی و ارتقا هرچه بیشتر سطح آگاهی دانش آموزان و کودکان در مقابله با خطرات و یا پیشگیری از آن در مدارس و پیش دبستانی های سطح فولادشهر و مسکن مهر حضور پیدا کرده و اقدام به برگزازی کارگاه های آموزشی متناسب با سن دانش آموزان نموده اند .

مناقصه عمومی

آگهی تجدید مناقصه عمومی

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر با استناد به مجوز شماره ۵/۹۸/۹۴۰ مورخ ۹۸/۴/۳۱ شورای اسلامی شهر فولادشهر در نظر دارد نسبت به خرید ، نصب و راه اندازی سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر از طریق مناقصه عمومی و با شرایط ذیل اقدام نماید .

عنوان مناقصه : خرید ، نصب و راه اندازی سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر طبق اسناد پیوست 

مبلغ برآورد اولیه پروژه : ۳۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال      مدت انجام تعهدات و عملیات : ۳ ماه 

پیشنهاد دهندگان بایستی پیشنهادات خود را تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۹۸/۰۸/۲۷ در سه پاکت(الف،ب،ج)  تحویل دبیرخانه سازمان آتش نشانی نموده و رسید دریافت نمایند.پاکت (الف) محتوی فیش واریزی شرکت در مناقصه یا ضمانتنامه شرکت در مناقصه ،پاکت (ب)حاوی مدارک شرکت در خصوص ارزیابی فنی و بازرگانی و اساسنامه و مدارک حسن سابقه کار مرتبط و پاکت (ج)پیشنهاد قیمت و آنالیز کامل می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات و شرایط مناقصه به آدرس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر واقع در محله سی ۳ پایین تر از پمپ گاز جنب معاینه فنی مراجعه و یا با شماره تلفن ۵۲۶۴۰۹۵۳-۰۳۱ تماس حاصل فرمایند .

نشست صمیمی مسئولان با ساکنین محله گلبهار ( C3 ) در محل ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی فولادشهر

 *  اطلاعیه :

میز خدمت 

در ادامه نهضت پاسخگویی ، جلسه پرسش و پاسخ و دیدار مردمی مسئولین بخش فولادشهر با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم ، بخشدار ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی و جمع دیگری از مسئولین در قالب میز خدمت با ساکنین محله گلبهار ( C3 ) برگزار می گردد .

زمان : دوشنبه مورخ ۹۸/۶/۴   ساعت ۳۰: ۱۷

مکان : ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی فولادشهر ( ایستگاه شماره ۲ )  جنب معاینه فنی

یک واحد مسکونی در مسکن مهر طعمه حریق شد

دوشنبه ۹۸/۵/۲۸ ساعت ۱۹:۵۸ اتفاق افتاد


درپی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر حریق یک واحد مسکونی در مسکن مهر فولادشهر بالاتر از بازار ملل سریعاً ۴ دستگاه خودروی پیشرو ، اطفائیه و نردبان از ایستگاه های ۱ و ۲ سازمان آتش نشانی فولادشهر به محل حادثه اعزام و پس از اطفاء حریق فرد گرفتار شده در تراس منزل را توسط خودروی نردبان به پایین منتقل نموده و به عوامل اورژانس تحویل دادند .
علت آتش سوزی در دست بررسی می باشد .

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر