پسربچه ۴ ساله با تلاش پرسنل سازمان آتش نشانی به آغوش خانواده بازگشت

پیدا شدن کودک مفقود شده پس از ۳ ساعت جستجو در مسکن مهر فولادشهر

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر ساعت ۲۰ امشب ۹ اردیبهشت ماه ۹۸ پس از تماس با سامانه ۱۲۵ سامانه آتش نشانی فولادشهر مبنی بر مفقود شدن پسربچه ۴ ساله در محله E5 مسکن مهر و درخواست کمک ، سریعا ۵ اکیپ امداد و نجات سازمان آتش نشانی وارد عمل شده و پس از حدود ۳ ساعت جستجوی بی وقفه کودک مفقود شده در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در محله  E3 پیدا شد و تحویل خانواده گردید .

حضور پرتلاش سازمان آتش نشانی فولادشهر در مناطق سیل زده استان خوزستان

جناب آقای عبدالی مدیرعامل سازمان آتش نشانی با همراهی دکتر محمدی شهردار محترم فولادشهر در مناطق سیل زده

سازمان آتش نشانی فولادشهر با کلیه تجهیزات تخصصی و امدادی و با حضور مدیر عامل محترم جناب آقای عباس عبدالی و همراهی دکتربابک محمدی شهردار محترم فولادشهر به مدت ۱۰ روز در مناطق سیل زده استان خوزستان به یاری هموطنان آسیب دیده شتافتند .

حضورفعال پرسنل آتش نشانی فولادشهر برای یافتن جسد جوان غرق شده

گروه های امدادی همچنان به دنبال جوان غرق شده در زاینده رود

 

براساس گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر درپی اعلام کمک از سوی شهرداری باغبهادران مبنی بر جستجو برای یافتن جوانی که در رودخانه زاینده رودناپدید شده است گروه غواصی سازمان آتش نشانی فولادشهرمتشکل از چهار نفر غواص حرفه ای و یک نفر فرمانده میدانی به محل اعزام و تلاش برای یافتن جوان ۲۳ ساله را آغاز نمودند که جستجو بعد از هفت شبانه روز تلاش بی وقفه با همکاری دیگرنهادهای امدادی ادامه دارد . گفتنی است مدیرعامل سازمان آتش نشانی فولادشهر شخصا فرماندهی عملیات را برعهده دارد و همچنین جناب آقای دکترمحمدی شهردار محترم فولادشهر نیز از نزدیک بر اوضاع نظارت دارند .

حضور دکترتیموری معاون گردشگری کشور در فولادشهر

بازدید معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور از ایستگاه ایمنی و سلامت ستاد نوروزی شهرداری فولادشهر

دکتر تیموری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور عصرامروز در حضور جمعی از مسئولان شهری از ایستگاه ایمنی و سلامت ستاد نوروزی شهرداری فولادشهر بازدید و از آمادگی کلیه دستگاه های اجرایی بخصوص سازمان آتش نشانی در ایام نوروز ابراز رضایت کرد .

انفجار یک واحد مسکونی در محله ب۵ فولادشهر

نشت گاز و بی احتیاطی در فولادشهر حادثه آفرید

به گزارش واحدروابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر ساعت ۱۱ صبح امروز ۸ فروردین طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر حادثه انفجار در یک واحد مسکونی در محله ب ۵ فولادشهر ، سریعا دو دستگاه خودروی اطفائیه سنگین و سبک از ایستگاه شماره ۱ آتش نشانی فولادشهر به محل حادثه اعزام و کنترل اوضاع را در دست گرفتند .
لازم به ذکر است انفجار بر اثر نشت گاز و بی احتیاطی ساکنین در رعایت موارد ایمنی اتفاق افتاد که منجر به مصدومیت دو نفر و وارد آمدن خساراتی به منزل مسکونی شد .