دومین جلسه ستاد مدیریت بحران فولادشهر تشکیل شد

یکشنبه ۹۸/۴/۳۰

ستاد مدیریت بحران فولادشهر به ریاست دکتر محمدی شهردار محترم تشکیل جلسه داد .

دومین جلسه ستاد مدیریت بحران فولادشهر به ریاست دکتر محمدی شهردار محترم و با حضور دیگر اعضاء با محوریت بررسی اقدامات انجام شده ی مصوبات قبلی و همچنین آخرین اقدامات انجام شده در خصوص انتقال آب های سطحی ، بررسی سطح ایمنی کانال سوکرا و مکان یابی ساختمان ستاد مدیریت بحران ، در محل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر برگزار شد .

روابط عمومی ستاد مدیریت بحران فولادشهر

۵ مصدوم براثر برخورد ۲ خودرو

برخورد خودرو سواری و مینی بوس در اتوبان ذوب آهن ۵ مصدوم بجای گذاشت

 

 

سه شنبه ۹۸/۴/۲۵
۵ مصدوم براثر برخورد دو خودرو در اتوبان ذوب آهن به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر ساعتی قبل درپی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر حادثه تصادف دو خودرو در اتوبان ذوب آهن بعد از پل شهید قجه ای سریعا سه دستگاه خودروی پیشرو ، نجات و اطفائیه از ایستگاه های ۱ و ۲ سازمان آتش نشانی فولادشهر اعزام و پس از ایمن سازی محل حادثه ، خودروهای آسیب دیده و جاده اقدام به خارج نمودن مصدومین از خودرو و تحویل به عوامل اورژانس و انتقال خودروها به حاشیه جاده نمودند .
لازم به ذکر است ۵ سرنشین خودروی سواری دچار جراحت شده که به مراکز درمانی منتقل شدند‌ ، علت حادثه نیز توسط کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی میباشد .
روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر

 

 

 

 

مرگ ۲ دختر جوان در کانال آب فولادشهر

کانال سوکرا در فولادشهر قاتل همیشگی

.
دوشنبه ۹۸/۴/۲۴
مرگ دو دختر جوان بر اثر سقوط خودرو در کانال آب

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی فولادشهر امروز دوشنبه ۲۴ تیرماه ساعت ۶ صبح درپی سقوط خودروی سواری azera در کانال آب سوکرا در شب گذشته اکیپ های نجات و غواصی ایستگاه شماره ۱ سازمان آتش نشانی فولادشهر به محل حادثه اعزام و پس از عملیات گسترده جستجو موفق به نجات جان یک دختر ۱۴ ساله و همچنین کشف جسد دو دختر ۳۱ و ۲۶ ساله شدند که پس از انتقال به بیرون از کانال آنها را به عوامل انتظامی تحویل دادند .
لازم به ذکر است بی توجهی شرکت آب منطقه ای و عدم نصب حفاظ ایمنی مناسب در اطراف کانال منجر به بروز چنین حوادث ناگواری میشود .
روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فولادشهر

حریق مغازه مکانیکی در فولادشهر

جمعه ۱۳ تیرماه حریق یک باب مغازه مکانیکی در سایت صنعتی فولادشهر که با سرعت عمل نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی فولادشهر اطفا گردید .

ادامه مطلب …

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان استخدام میکند

آغاز ثبت نام آزمون سراسری استخدامی سازمان آتش نشانی شهرداری های کشور از امروز

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی در سایت جهاد دانشگاهی  www.hrtc.ir  منتشر و ثبت نام آزمون از امروز دهم تیر ماه در همین سایت آغاز شد .

تاریخ های مهم :

شروع ثبت نام : روز دوشنبه ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۸

زمان خرید توکن ( پرداخت هزینه ثبت نام ) : تا پایان روز سه شنبه ۱۸ تیر ماه ۱۳۹۸

زمان ثبت نام : تا پایان روز چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸

زمان ویرایش اطلاعات : تا پایان روز پنج شنبه ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۸

زمان توزیع کارت ورود به جلسه : از روز دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

زمان شروع به کار باجه های رفع نقص : از روز سه شنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۸